فعالیت ها و پروژه ها

ساختمان های مسکونی

گروه توسعه مهندسی بام یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین شرکت های ساختمانی در کشور می باشد، که داری بهره وری بالایی است.

ساختمان های مسکونی لوکس

گروه توسعه مهندسی بام یکی از خوشنام ترین و معتبرترین گروه های صنعت ساختمان است که توانسته ساختمان های لوکس و مدرن بی نظیری را در تهران طراحی و اجرا کند .

مراکز اداری، تجاری و رفاهی

در دنیای کسب و کار رو به گسترش امروز نیاز به مراکز اداری – تجاری – رفاهی پیشرفته و مدرن بیش از هر زمان دیگر احساس می شود. گروه توسعه مهندسی بام با بهره گیری از با تجربه ترین متخصصین در امر احداث مراکز اداری – تجاری – رفاهی قادر به طراحی و اجرای بی نظیر این مراکز بوده.

بیمارستان، مراکز بهداشتی درمانی

احداث بیمارستان های بزرگ و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای جهانی بیمارستان سازی و توسعه مراکز درمانی امریست بسی دشوار، که شرکت های ساختمان سازی معدودی در ایران قادر به انجام آن هستند.

 مراکز تفریحی و گردشگری

امروزه با رشد فزاینده جمعیت و افزایش بافت ساخته شده در شهرها، لزوم توجه به طراحی فضاهای باز شهری از پارک های شهری تا فضاهای خرد مقیاس در میان ساختمان ها، همچنین بهره گیری از عناصر طبیعی برای برآورده نمودن نیاز انسان به ارتباط با طبیعت، بیش از هر زمانی احساس می شود.

پروژه های انبوه سازی

گروه توسعه مهندسی بام با اتکا به نیروهای متخصص، کار آزموده و عملیاتی پروژه های متعدد انبوه سازی را توسط مدیریت متمرکز شرکت مکان شهر که از شرکت های وابسته به گروه بام است ، اجرا کرده است.

خـــبـــرهـــای

هلــدینگ گـروه بـــام