هنگامی که از حوزه ساخت بناهای فاخر اقامتی و یا مراکز تجاری و تفریحی و همچنین مجموعه های بهداشتی، درمانی و بیمارستانی فاخر صحبت می کنیم نام گروه توسعه مهندسی بام یکی از نام های مطرح در طراحی و ساخت و بهره برداری از این مراکز در سطح کشور بحساب می آید.

هتل بین المللی آراز نیز یکی دیگر از پروژه های خاص و ارزشمند گروه هلدینگ بام می باشد. در استان مازندران مابین نوشهر و نور با متراژ زمین 95000 متر مربع در 29 طبقه با امکانات رفاهی بسیار لوکس مانند زمین های بازی فضای باز، 3 استخر روباز و سرپوشیده،اسکله خصوصی به صورت جزیره مصنوعی و همچنین 2 رستوران دوبلکس و 1 رستوران ویژه و نیز 4 کافی شاپ که 2 کافی شاپ آن در طبقات 25تا27 برج در مجاورت روف گاردن عمومی برج قرار گرفته است.

از دیگر امکانات مهم این برج داشتن اتاق های ویژه اشخاص سیاسی با استانداردهای روز دنیا می باشد که در کنار 521 اتاق موجود در این هتل از شاخصه های مهم گردشگری بین المللی به شمار می آید. داشتن 2تالار ویژه و سالن همایش به همراه رستوران گردون و فضای محیطی زیبا و فرح بخش اقلیم معقول شمال ایران فضایی کاربردی و مناسب برای گردشگران ایجاد می نماید. این پروژه با حضور استاندارد و کلیه مسئولین مربوطه در سال جاری کلنگ زنی گردید و امید آن است که با توجه به سابقه درخشان گروه هلدینگ در اجرای پروژه های خاص شاهد افتتاح و بهره برداری این پروژه ملی باشیم.