فعالیت ها و پروژه ها

ساختمان های مسکونی

گروه توسعه مهندسی بام یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین شرکت های ساختمانی در کشور می باشد، که داری بهره وری بالایی است.

ساختمان های مسکونی 

گروه توسعه مهندسی بام یکی از خوشنام ترین و معتبرترین گروه های صنعت ساختمان است که توانسته ساختمان های بی نظیری را در تهران طراحی و اجرا کند .

مراکز اداری و تجاری 

 با توجه به مشکلات شهرنشینی از قبیل ترافیک و آلودگی هوا مراکز اداری- تجاری که به لحاظ جغرافیایی در محل های مناسبی با دسترسی های فراوان قرار دارند و به لحاظ طراحی، معماری و ساخت حس امنیت،آرامش و نشاط را انتقال می دهند نیاز شهروندان است. گروه توسعه  مهندسی بام با طراحی و ساخت این مراکز سعی در رفع مشکلات شهروندان داشته است.

مراکز تجاری ، تفریحی ، فرهنگی و گردشگری

امروزه با رشد فزاینده جمعیت و افزایش بافت ساخته شده در شهرها، لزوم توجه به طراحی فضاهای باز شهری از پارک های شهری تا فضاهای خرد مقیاس در میان ساختمان ها، همچنین بهره گیری از عناصر طبیعی برای برآورده نمودن نیاز انسان به ارتباط با طبیعت، بیش از هر زمانی احساس می شود.

پروژه های انبوه سازی

گروه توسعه مهندسی بام با اتکا به نیروهای متخصص، کار آزموده و عملیاتی پروژه های متعدد انبوه سازی را توسط مدیریت متمرکز شرکت مکان شهر که از شرکت های وابسته به گروه بام است ، اجرا کرده است.

خـــبـــرهـــای

هلــدینگ گـروه بـــام