فعالیت ها و پروژه ها

ساختمان های مسکونی

گروه توسعه مهندسی بام یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین شرکت های ساختمانی در کشور می باشد، که داری بهره وری بالایی است.

ساختمان های مسکونی لوکس

گروه توسعه مهندسی بام یکی از خوشنام ترین و معتبرترین گروه های صنعت ساختمان است که توانسته ساختمان های لوکس و مدرن بی نظیری را در تهران طراحی و اجرا کند .

مراکز اداری، تجاری و رفاهی

در دنیای کسب و کار رو به گسترش امروز نیاز به مراکز اداری – تجاری – رفاهی پیشرفته و مدرن بیش از هر زمان دیگر احساس می شود. گروه توسعه مهندسی بام با بهره گیری از با تجربه ترین متخصصین در امر احداث مراکز اداری – تجاری – رفاهی قادر به طراحی و اجرای بی نظیر این مراکز بوده.

هتل های لوکس و مدرن

گروه توسعه مهندسی بام یکی از خوشنام ترین و معتبرترین گروه های صنعت ساختمان است که توانسته هتل های لوکس و مدرن بی نظیری را طراحی و اجرا کند. 

پروژه های انبوه سازی

گروه توسعه مهندسی بام با اتکا به نیروهای متخصص، کار آزموده و عملیاتی پروژه های متعدد انبوه سازی را توسط مدیریت متمرکز شرکت مکان شهر که از شرکت های وابسته به گروه بام است ، اجرا کرده است.

 مراکز تفریحی و گردشگری

امروزه با رشد فزاینده جمعیت و افزایش بافت ساخته شده در شهرها، لزوم توجه به طراحی فضاهای باز شهری از پارک های شهری تا فضاهای خرد مقیاس در میان ساختمان ها، همچنین بهره گیری از عناصر طبیعی برای برآورده نمودن نیاز انسان به ارتباط با طبیعت، بیش از هر زمانی احساس می شود.

پروژه های خارجی

شرکت توسعه مهندسی پیشرفته AED به عنوان یکی از شرکت های وابسته به گروه بام در کشور اتریش تاسیس و ثبت شده است. این شرکت در حال حاضر بر روی پروژه اصلاح یک هتل و تغییر آن به یک ساختمان مسکونی لوکس در وین کار می کند.

خـــبـــرهـــای

هلــدینگ گـروه بـــام