در راستای حمایت از بازآفرینی محله محور بافت های فرسوده ، ناپایدار و تاریخی کشور بازدیدی از روند بازآفرینی در بافت های فرسوده و تاریخی توسط مدیرعامل گروه توسعه مهندسی بام انجام شد.

شهردار محترم منطقه  پنج تهران جناب آقای خسروآبادی به همراه معاون شهرسازی ، معاون املاک و معاون ترافیک و برخی از مدیران شهرداری منطقه 5 تهران از پروژه بیمارستان غرب بازدید نمودند .

چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی از سوم تا ششم دی ماه هر روز از ساعت 9 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

.

در واپسين روز هاي شهريور ماه مهمان پروژه بيمارستان نيكان سپيد بوديم و گزارش ويدئويي آماده نموديم كه در آن دكتر محمد حسين آدابي و مهندس سورنا جمشيدي در خصوص آخرين وضعيت پيشرفت پروژه  توضيحاتي ارائه داده اند.

در تاریخ دوازدهم مهرماه سال 1397 پس از گذشت حدود 7 ماه از آغاز عملیات ساخت 35 واحد مسکونی در روستای آبدالان این واحدها با حضور جناب آقای مهندس کرباسیان معاون محترم وزیر صنعت و معدن افتتاح گردید .

در راستای خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان با ارز دولتی نشستی با حضور سهامداران در محل پروژه ساختمانی بیمارستان نیکان غرب در ساعت10 تا 12 روز جمعه مورخ 23/6/97 برگزار گردید.

در تاریخ هفدهم شهریور ماه سال 97 گروهی از مدیران بیمارستان های آجی بادام ترکیه و شرکت بیمه GBG از پروژه های درمانی گروه بام بازدید نمودند. این بازدید از بیمارستان نیکان شروع شد و سپس از پروژه های بیمارستان در حال احداث نیکان غرب ، نیکان سپید و کلینیک در حال فعالیت نیکان بازدید به عمل آمد.

کنسرت کلاسیک آنسامبل اینتر نوا با تقدیر از لوریس چکناواریان و به بهانه سالگرد هشتاد سالگی این هنرمند روی صحنه رفت. در دو شب گذشته بیست و پنجم و بیست و ششم تیر ماه، کنسرت کلاسیک آنسامبل اینتر نوا در تالار وحدت و با اختصاص عواید حاصل از این کنسرت به کودکان کار روی صحنه رفت. این کنسرت که توسط نوازندگان اروپایی و ایرانی انجام شد، به شدت مورد تشویق و استقبال حاضرین قرار گرفت و همه را به وجد آورد. در این مراسم که استاد لوریس چکناواریان و جمعی از هنرمندان حضور داشتند، مراسم بزرگداشت هشتادمین سالروز تولد ایشان با اهدای گل از طرف کودکان موسسه خیریه ایلیا گرامی داشته شد. همچنین استاد چکناواریان عموم را به حمایت و کمک از کودکان کار دعوت کردند. کنسرت کلاسیک اینترنوا همکاری بین نوازندگان کلاسیک ایران و اروپا است که از یک کوارتت اروپایی و دو کوارتت ایرانی تشکیل شده است. کوارتت اروپایی به سرپرستی دارا مورگان و همراهی ویکتوریا ماوروموستاکی، میگوئل سابرینو و پدرو سیلو نقش اصلی این اجرا را بر عهده داشتند. دو کوارتت ایرانی هم به سرپرستی بردیا کیارس و امیر باورچی به همراهی، ‌نیلوفر سهی، نگار نوراد، مهدی جوانبخت، تینا جامه‌گرمی، دانیال جورابچی، ماکان خویی‌نژاد و اشکان لایق (سولیست پیانو)، در تعدادی از قطعات، کوارتت اروپایی را همراهی می‌کردند. همچنین در این اجرا علاوه بر آثار چکناوریان مانند «نوستالوژی برای کوارتت زهی»، «رقص هیجان برای تکنوازی پیانو» و «۲۴ باگاتلا» آثاری از شوستاکویچ و دبوسی هم اجرا شد. در این مراسم که در آن سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان و جمعی از سفرای کشور هایی چون انگلستان، استرالیا، فنلاند، پرتغال، بلغارستان و ... و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران از جمله داریوش ارجمند و رضا کلانی حضور داشتند بر توجه به موضوع کودکان کار تاکید شد.   گروه توسعه مهندسی بام که در راستای انجام وظیفه اجتماعی خود همواره از چنین رویداد هایی حمایت نموده به همراه گروه بیمارستان های نیکان، شرکت صبا آسانبر و شرکت فیلیپس از حامیان این رویداد بزرگ بودند.

 

نشست خبری کنسرت آنسامبل اینترنوا در مورخ 23 تیر ماه 1397،  با حضور لوریس چکناواریان به عنوان رهبر ارکستر و دارا مورگان سرپرست کوارتت اروپایی اینترنوا به همراه مدیر عامل موسسه خیریه ايليا و جمعی از حامیان مالی این کنسرت برگزار شد.

در روز پنج شنبه مورخ 7 تیرماه 97 جلسه بازدید از پروژه هتل آراز نوشهر؛ بزرگترین هتل 5ستاره ایران، با حضور آقای دکتر کاوسی؛ مدیر عامل گروه توسعه مهندسی بام، دکتر تابش و مهندس نورفردی، از اعضای هیئت عامل گروه بام، آقای مهندس فرزاد دلیری؛ آرشیتکت پروژه و سایر مدیران ارشد گروه بام با کافرما این پروژه در محل سایت پروژه برگزار گردید.

صفحه1 از5